למרות שהמראה שלנו מגיע מגנטיקה, חלקים מגופנו יכולים לחשוף מידע מעניין על אישיותנו. מחקרים הראו כי אורך הקמיצה תלוי ברמות הטסטוסטרון, ההורמון הגברי אליו נחשפת ברחם וזה יכול להשפיע ישירות על היווצרות האישיות.

מצאנו שמחקר זה היה מעניין מאוד, והכנו עבורכם את המבחן הפשוט הזה.

כדי לערוך את הבדיקה הזו, התבונננו ביד שמאל שלכם והשוו את האמצבע המורה והקמיצה ואז מצאו איזו תמונת יד למטה נראית כמו שלכם.

האצבע המורה קצרה יותר מהקמיצה.

© Depositphotos.com

אנשים עם קמיצה ארוכה יותר מהאצבע המורה הם לרוב מושכים, כריזמטיים ומקסימים . יש להם כישורי תקשורת מעולים ויודעים לקבל תשומת לב ולשמור עליה. הם לוקחים סיכון ולעתים קרובות זה משתלם. אם משהו לא ממש הולך לתכנית, הם לא מתייאשים, כי תמיד יש דרך אחרת.

זו הסיבה שהם בדרך כלל מצטיינים בכל מה שהם בוחרים לעשות. הם בעלי הישגים גבוהים ומציבים תמיד יעדים גבוהים. חלק עשויים לכנות אותם תוקפניים מדי, אבל הם לא מתכוונים להיות, הם פשוט לא יכולים לפעול אחרת. אנו יכולים רק להאשים את הרמה הגבוהה של הטסטוסטרון שלהם בכך.

האצבע המורה ארוכה מהקמיצה.

© Depositphotos.com

אנשים עם קמיצה קצרה מעט מהאצבע המורה הם מאוד בטוחים בעצמם. הם מנהיגים טובים וטבעיים, הם רגועים ואחידים, ושום דבר לא יכול לגרום להם לאבד פנים.

בדרך כלל הם לא אנשים שעושים את הצעד הראשון, בין אם זה עסק חדש או מערכת יחסים. יחד עם זאת, כשהם עושים זאת הם נשארים עם זה והם אוהבים להיות אחראים. יש להם שכל אנליטי מאוד וחושבים תמיד על כל התוצאות האפשריות לפני שהם מקבלים החלטות כלשהן. הם לא אוהבים להיות ספונטניים.

האצבע המורה והקמיצה הן באותו אורך.

© Depositphotos.com

אנשים עם האצבע המורה והקמיצה בערך באותו אורך, הם אכפתיים מאוד, מאוזנים היטב, שלווים וקרקעיים. יש להם אישיות עדינה מאוד ומנסים להימנע מכל סיטואציות וסיכונים בסכסוך. חוסר הוודאות גורם להם להרגיש מאוד לא בנוח.

הם חברים טובים מאוד ותמיד מוכנים לעזור לאחרים. הם מאוד נאמנים, בין אם זה בעבודה, בחברות, או בזוגיות, תמיד אפשר לסמוך עליהם. הם מאוד חיוביים ורואים משהו טוב בכל סיטואציה.

מאויר על ידי דניל שובין

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *