9 Signs That Show You’re Dealing With a Psychopath

על פי הנתונים שהפסיכולוגים מספקים, 1% עד 4% מכלל אוכלוסיית כדור הארץ הם פסיכופתים. וניתן להסתיר נטיות פסיכופתיות אצל אדם וקשה לגלות אותן.

בחנו את מחקרם של פסיכולוגים, וגילינו כ -9 סימנים המראים שמישהו הוא פסיכופת.

פסיכופתיה היא תסמונת שמודגמת על ידי חוסר רגישות כלפי אנשים אחרים, חוסר היכולת להזדהות, או לחוש חרטה כנה על פגיעה באנשים אחרים, שקרים, אגוצנטריות ותגובות רגשיות לא מציאותיות.

1. אין להם רגשות.

9 Signs That Show You’re Dealing With a Psychopath

לדברי הרופא לפסיכולוגיה סקוט בון , פסיכופתים אינם מסוגלים לאתר עצב בפניהם של אנשים אך הם יכולים לחקות תגובה רגשית. לכן, כשהם מבינים שמישהו עצוב, הם יכולים להגיד משהו טוב, להקיש עליו על הגב או לחבק. אך אף אחת מהפעולות הללו לא תיראה על פניו של פסיכופת.

מחקרים רבים מראים שלפסיכופתים אין מושג מה אנשים מרגישים כשהם מפחדים. זה מה שאמרה רוצחת אישה אחת כשנחקרה על ידי רופאים, "אני לא יודעת מה המשמעות של הבעת הפנים הזו, אבל אני יודעת שזה פנים שיש לאנשים כשאני מסתכלת עליהם." כדי לגלות פסיכופת, כל שעליך לעשות הוא להסתכל על התגובה שלהם לבעיות של אנשים אחרים. האם יש לך רגשות שליליים כאשר אנשים אחרים מרגישים רע?

כדי לגלות פסיכופת, כל שעליך לעשות הוא להסתכל על התגובה שלהם לבעיות של אנשים אחרים. האם יש לך רגשות שליליים כאשר אנשים אחרים מרגישים רע?

2. הם ישנים מעט מאוד.

9 Signs That Show You’re Dealing With a Psychopath

כמה מחקרים מראים שרוב הפסיכופתים ישנים פחות מאנשים רגילים. בדרך כלל הם ישנים 4 עד 6 שעות בלילה. הסיבה לכך היא שהפסיכופתים מתלהבים כל הזמן, ולכן קשה להם להירגע ולישון טוב.

ההבדל מאנשים רגילים הוא שפסיכופתים לא מרגישים שהם מותשים רגשית כשהם לא ישנים מספיק.

3. הם אוהבים לגרום לאנשים אחרים לחוש אשמה.

9 Signs That Show You’re Dealing With a Psychopath

פסיכופתים אף פעם לא מודים באשמתם. הם מסובבים את דבריהם של אנשים אחרים ומציגים את המצב כך שאנשים אחרים אשמים.

למשל, הם יכולים לומר שאתה מקנא מדי, גם אם ברור שהם פלירטטו עם בן / בת הזוג שלך. או שהם יכולים לעודד אותך לשבור את הכללים ואז הם ישפטו אותך על כך.

הם מעוררים אותך בתגובה מסוימת כדי להראות את הצדדים הגרועים ביותר שלך בפני אנשים אחרים . למה? רק בגלל שהם נהנים מזה.

4. הם כריזמטיים ואוהבים את אור הזרקורים.

9 Signs That Show You’re Dealing With a Psychopath

פסיכופתים מקסימים ביותר והם אוהבים להיות באור הזרקורים. כמו שחקנים, הם לובשים מסכה הגורמת להם להיראות ידידותיים, כך שהם יכולים לגרום לכל אחד לסמוך עליהם. כשהם פוגשים אנשים חדשים הם גורמים להם להאמין שיש להם המון במשותף זה לזה, הם אומרים להם מחמאות, ומגלים עניין בחייהם האישיים.

אבל למעשה, פסיכופתים רוצים שתחבב אותם רק כדי להקל עליך לתמרן אותך בעתיד.

5. הם יכולים להיות מאוד נרקיסיסטיים.

9 Signs That Show You’re Dealing With a Psychopath

פסיכופתים תמיד דורכים על אנשים אחרים. בכל מצב הם יעשו מה שטוב להם. הם יכולים להשוויץ על הישגיהם ולזכור כישלונות של אנשים אחרים. זה מאפשר להם להיראות טוב יותר ממה שהם באמת ולמשוך יותר תשומת לב.

6. הם משקרים כל הזמן.

9 Signs That Show You’re Dealing With a Psychopath

פסיכופתים משקרים כדי לתפעל אנשים אחרים ולקבל את מה שהם צריכים. תמיד יש להם תירוץ בכל סיטואציה. לעתים קרובות הם מאשימים אנשים אחרים ולעולם לא את עצמם.

ידוע גם כי פסיכופתים גאים כשהם משקרים בהצלחה והם אינם מודאגים אם מישהו מבין שזה היה שקר . זה מכיוון שהם יכולים למצוא שקר חדש המסביר את המצב לפני שאתה שואל שאלות.

7. הם חסרי אחריות.

9 Signs That Show You’re Dealing With a Psychopath

פסיכופתים לעולם לא מבחינים במשהו רע בהתנהגותם. הם תמיד מכחישים את האחריות למעשיהם ותוצאותיהם.

הם יכולים למצוא במהירות אדם שהם יכולים להאשים אותו או שהם יכולים לומר שזה היה הפתרון האפשרי היחיד במצב הזה ולא היה שום דבר שהם יכולים לעשות.

8. הם שוברים כל הזמן חוקים.

9 Signs That Show You’re Dealing With a Psychopath

זו אחת התכונות הנפוצות ביותר של פסיכופתיה. פסיכופתים הם נרקיסיסטים מאוד והם לא מצייתים לחוקים מכיוון שהם חושבים שהם טובים יותר מכל חוק. פסיכופתים מפרים חוקים והם מעודדים את הקרבנות שלהם. לעשות את אותו הדבר, כדי להוריד את האחריות מכתפיהם.

בונוס: טרולים באינטרנט הם פסיכופתים.

היה שאלון בכמה אוניברסיטאות בקנדה. הנבדקים נשאלו שאלות כמו כמה זמן הם מבלים ברשת, באיזו תדירות הם משאירים הערות והאם הם עולים על אנשים או לא.

כמעט 95% מהטרולים המקוונים הראו את התוצאה שהיא שילוב של ארבע תכונות אופי לא נעימות: מַקיָאוֶוליזם, נרקיסיזם, פסיכופתיה וסדיזם.

אנשים שיש להם תכונות אופי כאלה נהנים לפגוע באנשים אחרים, הם אוהבים להונות אחרים, והם לעולם לא מביעים חרטה על מעשיהם. אלה התכונות הנפוצות של כל הפסיכופתים.

מאויר על ידי אלנה סופרונובה

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *