כולנו רוצים להיות בריאים וכולנו שמענו על החשיבות של אכילה מאוזנת, מתיחות, אימונים וכו'. במאמר זה אנו רוצים לקחת את זה צעד אחד קדימה ובאמת לבחון מה אנשים בריאים עושים כל יום, כדי לשמור על עצמם בריאים, חזקים ומאושרים.

אנו רוצים לתת לכם כמה רעיונות מאנשים הרואים עצמם בריאים, מה הם עושים כל יום, לשמור על הבריאות הטובה הזו.

1. הם מקיפים את עצמם באנשים בריאים אחרים.

10 Habits All Remarkably Healthy People Have

אנשים בריאים נוטים להקיף את עצמם באנשים שיש להם אורח חיים ומטרות דומים. אם אתם רוצים לשנות משהו בחיים שלכם, חפשו אנשים שכבר הפכו להיות מה שאתם רוצים להיות, והקשיבו לעצות שלהם.

2. הם לא מאמינים בדיאטה.

10 Habits All Remarkably Healthy People Have

דיאטות הן פתרונות זמניים, ואנשים בריאים יודעים זאת. זה יכול לעשות את העבודה בטווח הקצר, אך קשה לעמוד בתזונה קפדנית במשך תקופה ארוכה. במקום זאת, הם חושבים מהם המאכלים שהם אוכלים היום, שלא מועילים להם, ומוצאים תחליף בריא יותר במקומם. הם חושבים על אורז חום במקום אורז יסמין, על דלעת צלויה ובטטה במקום צ'יפס. ואם הם באמת מרגישים שבא להם עכשיו פרוסת פיצה או פרוסת עוגת שוקולד, הם פשוט זורמים עם זה! אבל במתינות, כמובן. ומכיוון שרוב הזמן הם ממשיכים עם הרגלי האכילה הבריאים שלהם, הם לא חשים אשמה בעניין.

3. יש להם מערכות יחסים אינטימיות.

10 Habits All Remarkably Healthy People Have

לחיים אינטימיים מאושרים בהחלט יש יתרונות רבים לבריאותינו, פיזית, נפשית ורוחנית. לא משנה באיזו תדירות נתעמל, וכמה מנות של ירקות נאכל בכל יום, אם החיים האישיים שלנו אינם טובים, לעולם לא נרגיש בריאים ומאושרים…

4. הם זזים.

10 Habits All Remarkably Healthy People Have

כן, אנשים בריאים תמיד מוודאים שהם פעילים לפחות 30 דקות ביום, והם למעשה אוהבים להתעמל. הדרך היחידה לאהוב פעילות גופנית היא לעשות את מה שאנחנו נהנים לעשות. אם אתם לא אוהבים לרוץ – אל תרוצו. אם אימון כושר לא מושך אתכם, אל תלכו לחדר הכושר. מצאו את מה שאתם אוהבים! בין אם זה יוגה, זומבה או טיפוס צוקים, בהחלט יש משהו בחוץ בשבילכם!

5. הם עושים הפסקות ויוצאים החוצה.

10 Habits All Remarkably Healthy People Have

יש חוקרים הסבורים כי יציאה החוצה יכולה להציל את דורנו מנושאים רבים הקשורים למתח. נסו לקחת הפסקה בחיים המטורפים והעמוסים שלכם, ועצרו להריח את הוורדים! השהות בחוץ יכולה גם לעזור לכם לישון טוב בלילה, שזה דבר סופר חיוני לבריאות, כפי שהזכרנו קודם.

6. הם מתנתקים מהרשתות החברתיות.

10 Habits All Remarkably Healthy People Have

עבור רובנו המדיה החברתית הפכה לחלק גדול מהשגרה היומיומית שלנו. כניסה לאינטרנט היא הדרך בה אנו מתעדכנים בחדשות, לומדים משהו חדש ומשוחחים עם אנשים. אבל המדיה החברתית לא צריכה להחליף תקשורת פנים אל פנים. התקשרו לחברים שלכם מהלימודים, פגשו את המשפחה שלכם לקפה, או שוחחו עם הזוג הסמוך.

7. הם מפיקים את המרב משנתם.

10 Habits All Remarkably Healthy People Have

אנשים בריאים יודעים שהשגת מספיק שעות שינה היא חיונית לבריאותם הפיזית והנפשית. עבור אנשים מסוימים מדובר בשמונה שעות, בעוד שחלקם זקוקים רק לשש. למדו כיצד להקשיב לגופכם. זה גם קריטי איך אתם ישנים. Research אומר כי שינה עם יותר מדי אור יכולה לפגוע באיכות השינה שלנו. אז אם תרצו להירדם מול הטלוויזיה, זה אולי לא ההרגל הטוב ביותר. מחקרים אחרים מראים כי אנו זוכים לשינה טובה יותר בסביבה קרירה יותר. כשאנחנו ישנים, חום גופנו יורד, וככל שגופנו קריר יותר, כך אנו זוכים לשינה טובה יותר.

ודאו שאתם לא מתעלמים מהצורך בתנומות באמצע היום, אם אתם זקוקים להן. שוב, פשוט תקשיבו למה שהגוף שלכם אומר לכם!

8. הם לומדים דברים חדשים כל הזמן.

10 Habits All Remarkably Healthy People Have

זוכרים כשהייתם ילדים, כמה הייתם מתרגשים כשהייתם לומדים כל יום משהו חדש? באותה העת שום דבר לא נראה בלתי אפשרי. מצאו את הילד הזה בתוככם – הוא עדיין שם – ושחררו את החלומות שלכם. בימינו, יש לנו מזל שיש לנו משאבים בלתי מוגבלים ללמוד דברים חדשים, אז כבו את הטלוויזיה ועשו זאת! אולי תרצו לגלות איך לבשל את הסטייק המושלם, או אולי תרצו ללמוד שפה אחרת, או אולי תמיד רציתם ללמוד לטוס. היום הוא תמיד הזמן המושלם.

9. הם מתכננים.

10 Habits All Remarkably Healthy People Have

תמיד יש להם תוכניות. הם בונים את השגרה היומית שלהם, ובגלל זה, תמיד יש להם זמן לעשות הכל. הם יודעים מה הם רוצים להשיג, מתכננים את הארוחות שלהם קדימה, כותבים תוכניות אימונים ונמצאים איתם מבלי להמציא תירוצים. אך הם תמיד זוכרים לכלול גם הפסקות בתוך התוכניות הללו.

10. הם נותנים עדיפות לבריאות.

10 Habits All Remarkably Healthy People Have

זה אולי ההרגל החשוב ביותר שיש לאנשים בריאים. לא משנה מה הם עושים, הם מבצעים בחירות בריאות יותר ודואגים לבצע בדיקות רפואיות שגרתיות, כדי לפקח על בריאותם. הם מבינים שבריאות היא מתנה ואסור להם לקחת אותה כמובן מאליו.

תמונות: אלנה צרקובה

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *