אנו ברי מזל מספיק לגור במדינה שבה אסונות טבע באמת לא מהווים בעיה.

למרבה הצער, ישנם מיליונים ברחבי העולם שאין להם מותרות כאלה. אפילו במדינות מבוססות של עולם ראשון, אמא טבע יכולה לעשות הרס בשניות.

זה היה בדיוק המקרה עם הוריקן אירמה, ששטף את פלורידה והותיר אחריו שבר של הרס בעקבותיו. דינה פיסט ובן זוגה החליטו שהם לא רוצים להיות שם כשיתחיל כל הנזק מההוריקן, ולכן עזבו את ביתם בברנדון, פלורידה ויצאו לדרך כאשר החזאים החלו לראשונה להתריע על בוא אירמה.

הזוג הטרי, נסע צפונה, בורחים מההוריקן, שעתיד להיות לאחד ההוריקנים האינטנסיביים ביותר שפגעו בארה"ב מאז קטרינה.

Facebook / Deanna Feist

דינה ובעלה הגיעו לפיג'ון פורג', טנסי, ובחרו ללכת לארוחת צהריים במסעדת The Old Mill. אך כשהם נכנסו לחניון, האורות בלוח המחוונים, נורות כרית האוויר, ונורות לחץ הצמיגים של המכונית שלהם נדלקו; זה היה הסיוט הגרוע ביותר של הזוג, שמנסה לברוח מההוריקן שעתיד לבוא.

בעלה של דינה כיבה את המנוע, אבל הרכב לא התניע שוב. הם ביקשו מגבר ברכב לצידם לסייע להם להניע את רכבם והוא "בשמחה" הסכים.

בינתיים, דינה נכנסה למסעדה ורשמה את השמות שלהם אצל המארחת בשביל להזמין שולחן. מנהל המסעדה הוותיק מו טמדדוני צפה דרך החלון בבעיה שהזוג נתקל בה, ולכן הבטיח להושיב אותם בהקדם האפשרי, כדי שיוכלו לטפל בבעיה ולהמשיך בדרכם במהרה.

הם ישבו במהירות ואכלו את הארוחה שלהם בידיעה שעוד יש להם המון מה לעשות. אבל כשהיו מוכנים לשלם את חשבונם, המלצרית הניחה במקום זה מעטפה מוזרה על שולחנם.

דינה כתבה אחר כך בפייסבוק: "(היא) אמרה שזה מהמנהל, ושהארוחות שלנו היו על חשבון הבית. בפנים היה שובר לארוחות חינם, 200 דולר במזומן ומכתב".

הזוג נותר המום. לא רק שהארוחה שלהם הייתה בחינם, אלא שהם גם קיבלו מחווה מדהימה בסך 200 דולר ושובר ארוחה נוסף.

במכתב עצמו נכתב: "אתם כנראה כאן כדי לברוח מההוריקן אירמה. אחי גר בטלהאסי, פלורידה. עצוב לי לראות הרס כזה במקום כל כך יפה. אני מקווה שהכל יסתדר לכם. אנא קבלו את המתנה שלי אליכם למקרה שתצטרכו לקנות מצבר לרכב שלכם. כמו כן, אני מצרף כרטיס ארוחה כדי שתוכלו לחזור לאכול כאן. בהצלחה ותודה שביקרתם במסעדה שלי".

Facebook / Deanna Feist

דינה ובעלה לא יכלו להאמין שזר, כל כך רחוק מהבית, יכול לעשות דבר כזה עבורם. היא הרגישה מחויבת לשתף את הסיפור שלהם בפייסבוק וליידע את כולם שחמלה כזו עדיין קיימת בעולם.

"מעשה זה של חוסר אנוכיות ונדיבות נגע לליבי … אני מבטיחה שאעביר את זה הלאה! האיש הזה הוא מלאך!"

איזה דבר מדהים עשה מו, מגיע לו מחווה!

בכל פעם שאתם מוכנים להתייאש מהעולם והאנשים האנוכיים בו, זכרו כי נותרו הרבה נשמות טובות.

אם אהבתם את הסיפור הזה והסכמתם שמעשיו של מו ראויים להכרה, אנא שתפו את הסיפור הזה.

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *