לאחרונה, ניקול נסעה לעבוד בעמק אפל במינסוטה כשעצרה למלא דלק. מאחר והטמפרטורה בחוץ הגיעה ל-10 מעלות, היא נשארה במכוניתה עד שמלית הדלק שלה התמלאה. אבל דרך השמשה הקדמית שלה, היא הבחינה בגבר בגיל העמידה ליד המשאבה בקור המקפיא בוכה.
"התחלתי לתהות מה קרה עם האיש הזה וכשיצאתי מהרכב והסתכלתי עליו, ליבי הרגיש כאילו הוא נעצר", כתבה ניקול בפייסבוק.
ניקול ראתה את מה שהאיש לבש על רגליו ביום הקפוא הזה – כפכפים וגרביים מרופטות. ואז, היא הביטה במכוניתו וראתה את אשת האיש מתייפחת ושתי בנותיו עטופות בשמיכה במושב האחורי. ניקול ניגשה אל הזר ושאלה אותו מה לא בסדר. ומאחורי דמעותיו הודה האיש כי אינו מסוגל לדאוג למשפחתו. התגובה המדהימה של ניקול מחממת את הלב בלשון המעטה והיא גם גורמת לאינטרנט לגעוש בסערה. קראו את הפוסט בפייסבוק שלה על המפגש המרגש למטה.

"אז פשוט הייתי בדרך לעבודה ונאלצתי לעצור למלא דלק. כשהרמתי את המשאבה סגרתי את מכוניתי וראיתי את האיש הזה בגיל העמידה בוכה ומביט במשאבת הדלק. התחלתי לתהות מה קרה עם האיש הזה וכשיצאתי מהרכב והסתכלתי עליו, הלב שלי הרגיש כאילו הוא נעצר".

מקור תמונה

gas station 1

"בעמק אפל, מינסוטה, 10 מעלות וקור אימים בחוץ. האיש הזה לבש כפכפים עם גרביים מכוסים בחורים. אני מביטה במכוניתו ורואה את אשתו במושב הקדמי מכסה את פניה בידיה ושתי הילדות המתבגרות מתכרבלות תחת שמיכה במושב האחורי. אפילו לא חשבתי וניגשתי לאיש ואמרתי 'אדוני מה העניין?' הוא הביט בי ויכולתי לומר שהוא על סף להרים ידיים, כי הוא אפילו לא ניסה להסתיר את דמעותיו כשאמר 'אני אפילו לא יכול לדאוג למשפחתי'.

מבלי לחשוב אפילו הכנסתי את הכרטיס שלי למכונה שלו ואמרתי לו שישו בן האלוהים נפטר בשביל לדאוג לך. משהו התעורר בו. הוא היה בהלם וזה היה כאילו שכח איך מתדלקים".

מקור תמונה

gas station 3

"באותו הרגע אשתו יצאה מהמכונית שלה, היא שאלה את בעלה מה קורה והוא אמר לה שאני פשוט שילמתי על הדלק שלהם. היא התחילה לבכות והגיעה לפינה ללחוץ את ידי כשראיתי את המכנסיים שלה מלוכלכים וקרועים. ביקשתי ממנה להגיע למכוניתי.

שדה התעופה איבד את המזוודות שלי בדרכי למינסוטה מקליפורניה והייתי צריכה לנקות את הארון שלי כדי למצוא דברים ללבוש ולהיפטר מהרבה דברים. כל הדברים האלה שטרם הספקתי לוותר עליהם היו במקום המושב האחורי של המכונית ובתא המטען. פתחתי את המכונית שלי ואמרתי לגברת שתיקח מה שהיא רוצה.

הגברת הזו ברחה חזרה למכוניתה. כל כך פחדתי שרק חיבקתי אותה אבל רגע אחר כך היא ושתי הילדות שלה חפרו בבגדים האלה ולבשו את הסווטשירטים והחולצות ואת מכנסי הספורט שלי מעל הבגדים השחוקים שלבשו.

עד מהרה סיים האב את שאיבת הדלק וניגש אליי. זה משך קהל קטן בתחנת הדלק. ואיש מבוגר העניק למשפחה כרטיס מתנה ואיש אחר בגיל העמידה חילק ז'קט לאב. מעולם בחיי לא חשבתי שאראה דברים מסוג זה קורים בתחנת דלק עם אוסף זרים גמורים.

אבל זה נותן לי תקווה. שאהבת האל יכולה להיות כל כך מדבקת. שאנחנו לא לבד בהיותנו השינוי שאנחנו רוצים לראות בעולם. שאהבת האל גדולה יותר מכל דבר שאנחנו צריכים להיות כחלק מאותה אהבה שמשנה חיים. והוא תמיד יעזור לנו!".

מקור תמונה

gas station 6

אם טוב לבה של ניקול נגע גם בלבכם, שתפו את הסיפור שלה עם חבריכם בפייסבוק.

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *