אם יש לך כלב או שהיה לך אי פעם כלב, אז אתה יודע כמה הם יכולים להיות חברים נאמנים. הם אף פעם לא נוטשים אותך, הם מהווים כתף לבכות עליה, ונראה שהם מבינים אינסטינקטיבית באיזה מצב רוח אתה נמצא.

אבל האם תהית אי פעם על כל הדברים שחברך הטוב ביותר מנסה לומר לך? ובכן, מסתבר שהחברים התקשורתיים שלנו דיברו איתך לאורך כל הדרך. גלול מטה כדי לגלות תשעה מסרים נסתרים שכלבך מנסה לספר לך בכל יום.

1. מה המשמעות כאשר הכלב שלך מביא לך מתנות:

dog toy
Image Source: Imgur

האם כלבך אי פעם הפיל חפץ אקראי לרגליך או בחיקך ללא סיבה נראית לעין? ובכן, הכלב שלך רוצה לשחק איתך שתזרוק לו את החפץ והוא יביא. ורוב הסיכויים שהוא או היא גם נותנים לך רמז לדברים שהם אוהבים.

2. מה המשמעות של כלבך מפהק:

dog yawning
Image Source: Imgur

כלבים דומים לבני אדם יותר ממה שאנחנו מוכנים להודות. וזה בהחלט נכון במקרה הזה. כאשר הכלב שלך פיהק, הוא או היא כנראה עייפים או משועממים. או שאולי הכלב שלך אפילו ראה אותך מפהק. פיהוקים מדבקים, אחרי הכל!

3. מה המשמעות של זה שהכלב שלך הורס את הספה שלך:

dog couch
Image Source: Imgur

האם אי פעם חזרת הביתה לספה קרועה, פח זבל שהוטל, או בלגן גדול אחר? ובכן, זה רק בגלל שהכלב שלך אוהב אותך. כשאתה לא נמצא, חרדת נטישה נכנסת פנימה. אם הלכת יותר מדי זמן, הכלב שלך לא יכול לעמוד בזה ומתנהג איך שהוא מתנהג. אל תשאיר את הכלב שלך בבית לבד יותר מדי זמן והקפד לקחת אותו לטיול כדי שלא תהיה לו יותר מדי אנרגיה עצורה בזמן שאתה בחוץ.

4. מה המשמעות כאשר הכלב שלך משתלט על המיטה:

dog bed
Image Source: Imgur

מדוע נראה שהכלב שלך תופס חצי מהמיטה בזמן שאתה פורש לישון על הקצה? מכיוון שכלבים הם בעלי חיים של להקות והם רוצים להיות עם חברים אחרים בלהקה שלהם – ובעיקר אתה, מנהיג הלהקה!

5. מה המשמעות של כלבך מכופף את עצמו:

dog hunch

כאשר הכלב שלך מכופף את עצמו, הם הופך את עצמו לבלתי נראה. זהו אינסטינקט הישרדותי המצוי בכל בעלי החיים, אך במיוחד בבעלי חיים שעברו התעללות. היה אוהב במיוחד כאשר הכלב שלך חש פגיע!

6. מה המשמעות של כלבך בוהה בך:

puppy stare
Image Source: Imgur

הגור שלך בוהה בך מכיוון שהוא אוהב אותך. הגור שלך בוטח ומעריך אותך על כל האהבה והטיפול שאתה נותן לו.

7. מה המשמעות כאשר הכלב שלך יושב לך על הרגליים:

dog on feet
Image Source: Imgur

ישנן שתי סיבות אפשריות להתנהגות חביבה זו. עבור כלבי אלפא הם מסמנים את הטריטוריה שלהם וממנים אותך כחבר בלהקה שלהם. ועבור כלבי בטא, הם מבטיחים לעצמם שאתה שם בשבילם ושתשמור עליהם.

8. מה המשמעות כאשר הכלב שלך מעלה את כפותיו לאוויר:

paws in the air
Image Source: Imgur

זה סימן לכך שהכלב שלך מתרכז. הייתה לו מחשבה מבריקה והוא זומם את ההרפתקה הבאה שלו.

9. מה המשמעות כאשר הכלב שלך נשען לרגלך:

dog lean

המשמעות היא שהכלב שלך זקוק להרגעה. הוא רוצה שתגיד לו שאתה אוהב אותו והוא מבקש שתבטיח לו שהכל הולך להיות בסדר.

האם למדת משהו חדש על הכלב שלך? אז אנא שתף את הידע עם אוהבי כלבים אחרים בחייך!

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *