הדרך בה העיניים שלנו קוראות ומפרשות דברים במוחנו היא ראויה לשבח, עד כדי כך שקשה ליצור קשר מודע בין מה שאנו בוחרים לראות לבין מה שאנו מבינים שאנחנו רואים. על פי המחקר, למוח שלנו לוקח 13 אלפיות השנייה כדי לפרש את מה שעינינו רואות ולספק לנו מידע. כולנו שונים בהרבה מובנים, והבנה של מה שהתת מודע שלנו בוחר להראות לנו יכולה לומר הרבה על האישיות שלנו.

אז יצרנו את החידון הפשוט הזה, כדי לעזור לך להבין את תכונות האישיות שיש לך, ואת אלה שאתה אפילו לא מודע אליהם. פשוט תסתכל בתמונה שלמטה, ובחר את האות הראשונה שאתה רואה, וקרא את התוצאה שלך.

© depositphotos.com

1. האות A

© depositphotos.com

אם האות הראשונה שראית היא A, פירוש הדבר שאתה אדם קל לקריאה. אתה לא אוהב לשחק משחקים ואתה אוהב להיות פשוט. האנשים סביבך תופסים אותך כנאמן מאוד ואתה ממלא את הפוטנציאל הזה.

אתה מנסה לעזור לאחרים ככל שתוכל ואתה מנסה להראות להם את הגרסה הטובה ביותר של עצמך, כי זה מה שאתה מוצא בו השראה. אתה לא מתייחס לבגידה בקלילות, ואם מישהו בוגד בך, אתה מסיר אותו מחייך ללא מחשבה שנייה. אתה מנסה לבנות לעצמך עתיד טוב כי אינך יודע מה הזמן העומד לרשותך.

2. האות O

© depositphotos.com

אם האות שראית קודם היא O, אז אתה פותר בעיות. אתה יודע לזהות בעיות עוד לפני שהן מתעוררות ואתה יכול להתמודד איתן עם פתרונות יעילים. איכות זו שלך זיכתה אותך בכבוד ובהערצה של האנשים הסובבים אותך והכרה זו גורמת לך להרגיש גאה.

אתה תמיד צעד קדימה כי אתה לא חובב הפתעות. למרות שאולי תאהב הפתעות חיוביות, אתה מעדיף לדעת מה קורה בדרכך. אתה נחוש ואתה משיג ביעילות את היעדים שאתה מציב מכיוון שהם מציאותיים.

3. האות R

© depositphotos.com

אם האות שראית קודם היא R, פירוש הדבר שאתה פרפקציוניסט וקפדן מאוד. אתה אוהב פרטים כי אתה מאמין שהפרטים הם חידות שעוזרות לנו ליצור תמונה מושלמת. ובלי הפרטים הקטנים, הכל נראה לא שלם או בינוני. אתה אף פעם לא משקיע מעט מדי מאמץ למשהו, ובמקום זאת משקיע את כל המאמץ שלך, גם אם זה אומר שאתה צריך להקריב שינה. אתה כל כך אוהב ארגון שאתה משלב אותו בכל היבט בחיים שלך, גם אם זה לוקח זמן רב.

4. האות S

© depositphotos.com

אם האות שראית קודם היא האות S, פירוש הדבר שאתה אדם רגוע. אתה לא אוהב קונפליקט או טיעונים סוערים. כשמצבים כמו אלה מתעוררים, אתה מעדיף להמשיך בשקט ולא לעסוק בעימות. לפעמים מפרשים אותך כאדם חלש, אבל במציאות, הכוח שלך הוא זה שגורם לך להיות רגוע וממוקד.

אתה אינטליגנטי ביותר ואתה זוכה בקלות בכבוד של אנשים אחרים מכיוון שאתה לא נותן לאף אחד להתערב בשלווה הפנימית שלך. אתה תמיד מסתיר את רגשותיך ומעדיף לנתח את הבעיות שלך בעצמך מכיוון שאתה מאמין שהן יפתרו אם הן יעברו דרכיך, ולא ישותפו עם כל העולם.

5. האות T

© depositphotos.com

אם האות שראית קודם היא האות T, פירוש הדבר שאתה מנהיג מלידה טבעי. אתה אוהב משמעת מכיוון שזה קשור לשליטה. יש לך השקפה חיובית על החיים וחבריך מתארים אותך כאדם אינטליגנטי מאוד. אתה מנסה לשמור על האנשים הסובבים אותך חיוביים, גם בגלל שאתה ניזון מאנרגיה חיובית.

אתה כל הזמן מרגיש השראה לפרויקט הבא שלך כאשר רעיונות יוצאים מהראש שלך כל הזמן. אתה מנסה לשלוט בכל היבט בחייך כדי להישאר מסודר ולפעמים אתה קצת מאוכזב כשאתה עומד בפני מכשולים.

6. האות E

© depositphotos.com

אם ראית את האות E תחילה, אתה אדם מאוד יצירתי ואמנותי. יש לך כל כך הרבה דמיון שלפעמים אפילו קשה לעקוב אחר הרעיונות שלך. אתה אוהב להרגיש דברים במלואם ואתה מחבק את הרגשות שלך. אתה נותן לאושר שלך למלא אותך כי אתה מאמין שזו הדרך הטובה ביותר להעריך שמחה בחיים.

אתה יודע לבטא את עצמך באופן אומנותי וזו אחת הסיבות שאתה מעריך ויוצר אמנות. יש לך מתנה להעביר את רגשותיך לאנשים הסובבים אותך אשר לפעמים יכול להיחשב כשלילי. עם זאת, אנשים סביבך מעריכים זאת רבות מכיוון שהם מחשיבים אותך לאדם כנה במיוחד והם מרגישים בנוח סביבך.

איזה אות ראית קודם? האם התוצאות היו מדויקות? אנא שתף אותנו בתגובות למטה.

קרדיט תמונות depositphotos.com

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *