יש כל כך הרבה דברים רעים בעולמנו, שאנחנו באמת צריכים אנשים שיכולים לעשות דברים טובים ולהפוך את חיינו לטובים יותר.

אנו מציעים לך לשאוב השראה מהסיפורים היפים האלה. הגיע הזמן לעשות שינוי, האם אתה מוכן?

בחורה צעירה הזמינה זקן בודד ל"דייט".

© השמש

עוזרת בסופר הבחינה כי האלמן אדווין הולמס תמיד היה מבקר בחנות לגמרי לבד. אלי הזמינה אותו לארוחת ערב כשגילתה שהוא יהיה לבד בחג המולד.

אדווין לבש את החליפה הטובה ביותר שלו, והגיע למסעדה עם ערימת פרחים. הוא אמר שהוא לחוץ כמו תלמיד בית ספר. כעת, החברים נפגשים בקביעות לשתות קפה יחד.

תלמידיה נתנו לה 2 גורים כשגילו שחיית המחמד שלה נפטרה.

© היפיות

מורה מטקסס התקשתה להתגבר על אובדן החתול שלה בשם בלונדי. היא בכתה בכל הפסקה. תלמידיה לא יכלו להתעלם מכך והחליטו להפוך את צערה לאושר.

הם העניקו לה זר ורדים יפים ו-2 גורים. הגברת לא יכלה להאמין למראה עיניה!

ילד מקבל אוכל עבור שיעורי הבית שהוא עושה.

© אימגור

בעלת מאפייה הבחינה בילד שביקש מעובדיה אוכל בכל יום. היא החליטה לדבר איתו מכיוון שהוא אמור היה להיות בבית הספר בזמן שהוא היה בחנות שלה. כפי שהתברר, משפחתו עברה בדיוק לעיירה הזו וכספם היה כל כך מועט, עד שזה אפילו לא הספיק לאוכל. לכן הוא נאלץ לחפש אוכל במקום ללכת לבית הספר.

לאחר מכן הבעלים הבטיחה לעזור למשפחה, אם הילד יחזור לבית הספר ויעשה את שיעורי הבית. היא נותנת לו לחם ומניחה למשפחתו לאכול במאפייה שלה פעם ביום.

חתול החזיר את העניין לחייו של הגבר בן ה-94 הזה.

© אקיקו דופונט

הצלמת אקיקו דו פונט צילמה את סבה במשך כל חייה. אך לאחר שחלה, הוא הפסיק ליהנות מהחיים, והיה עצוב ועצבני. הכל השתנה כשהוא קיבל חתול.

עכשיו, הנכדה מצלמת אותם יחד. הם קוראים עיתונים, משחקים שחמט ודואגים אחד לשני. אם יש משהו לא בסדר בחיים שלך, אולי אתה פשוט צריך להביא חתול?

ראיין גוסלינג שיתף סיפור חמוד בראיון אצל Esquire.

© Reddit

אמי הייתה בטקס האוסקר רק פעם אחת. באותה השנה, היא החליטה שגולגול בשיער זה ממש טרנדי. אבל על השטיח האדום, כולם היו עם שיער לא אסוף. בתיאטרון ישבנו מאחורי רייצ'ל ווייז והיא המשיכה לקפוץ לראות את הבמה ואמי רק רצתה להיעלם.

לא ידעתי מה לעשות, לא רציתי שהיא תהיה עצובה. שאלתי את מריל סטריפ, "האם תוכלי בבקשה לומר לאמא שלי שאת אוהבת את השיער שלה?" במהלך הפרסומת המסחרית היא אמרה לה, "את יודעת, גם אני רציתי לעשות גולגול. הלוואי שהייתי עושה את זה. "אמי הייתה כל כך גאה".

עובר אורח צילם בסתר את האיש הזה עם כלב וטיולון ריק ובהמשך סיפורו ריגש המון אנשים.

© קו

שמו של הכלב הוא מקסימיליאן, הוא בן 16. הוא גר עם טרוי ואדי כל השנים. מאז ילדותו היו לו בעיות בריאותיות קשות אבל הזוג תמיד דאג לו.

כשמקס הזדקן, טרוי ואדי ניסו לוודא שהכלב עדיין מרגיש את אהבתם והם המשיכו ללכת איתו בפארק ושיחקו איתו למרות שהוא לא הצליח לזוז. הם אמרו שלעולם לא יוותרו על מקס לא משנה כמה זקן וחולה הוא.

מארוול קומיקס המציאה גיבור-על חדש לחלוטין כדי לעזור לילד קטן בכדי להשיג מכשיר שמיעה.

© מארוול © geeksaresexy.net

ילד קטן בשם אנתוני סמית נאלץ להשתמש במכשיר שמיעה מגיל 4. הוא ממש לא אהב את זה כי הוא הרגיש שונה מילדים אחרים. ב-2012 הוא סירב להשתמש בזה משום שאמר כי "לגיבורי-על אין אוזניים כחולות".

ואז, אמו שלחה דואר אלקטרוני למארוול קומיקס וביקשה מהם עזרה והם יצרו גיבור-על חרש ששמו אוזן כחולה. כפי שניתן לראות בתמונה, אנתוני שינה את דעתו.

אנשים הצילו חתול מטמפרטורות קפואות.

© משועמם פנדה

אנשים הצילו חתולה שקפאה בחוץ. והתברר שהיא הייתה בהריון ועד מהרה נולדו לה עוד 6 גורים מתוקים.

לדויד דויטצמן יש עבודה מיוחדת – הוא סנדק מהאגדות.

© Azcentral

דייויד דויטשמן בן ה-82 מתנדב בבית החולים כבר 12 שנים. הוא עוזר לילדים לישון, מחזיק אותם ותומך בפגים ובהוריהם.

בימי שלישי, דייויד מבקר ביחידה לטיפול נמרץ כדי להחזיק את התינוקות שהוריהם לא יכולים להיות איתם. בימי חמישי הוא עובד במחלקה ועוזר למשפחות לעבור את התקופה הקשה הזו.

חיילים דואגים לצבים.

© פיקאבו

בכל שנה חיל הים הקולומביאני מציל צבים קטנים בכך שהוא עוזר להם להגיע לאוקיאנוס. תפקיד זה אינו באמת באחריותם, אך הם עדיין עושים זאת בהנאה.

אנשים אספו כסף ובנו בית חדש לזקן.

לפני

© Trinixy

בבית זה בשנת 2006 אשתו הלכה לעולמה, מאז יון נגילה בן ה-71 מסרב לעזוב, למרות שהבית באמת ישן ורעוע. כמה צעירים גילו זאת והחליטו לעזור. הם ביקשו מאנשים ברשת לגבות כסף והצליחו לגייס 1,000 יורו.

החבר'ה החליטו לבנות בית חדש באותה נקודה כי האיש לא רצה לעבור. הם לא היו עשירים אך הם ידעו להשתמש נכון בכסף. הנה מה שהם עשו.

אחרי

© Trinixy

ילד שילם עבור ארוחת הצהריים של שוטר.

© פייסבוק / LakelandPD

הוא עשה זאת מכיוון שרצה יום אחד להיות שוטר. הוא הודה לשוטר על העבודה שהוא עושה.

כוכבי הוליווד השתתפו באירוע שקשור להוריקן אירמה.

כוכבי הוליווד החליטו לגבות כסף עבור האנשים שסבלו כתוצאה מההוריקן. רבים מהם היו בקו החם וניסו להירגע ולעודד את האנשים המודאגים.

השחקן שהוא קולו של פו הדב מתקשר לילדים חולים ומדבר אליהם בקולו.

© חברת וולט דיסני © Cloudpix

קוראים לו ג'ים קאמינגס, ובשיתוף פעולה עם Make-A-Wish, הוא מתקשר לילדים שנמצאים בבית החולים ומדבר בקולו של פו הדב כדי להצחיק אותם ולעזור להם להרגיש טוב יותר.

ילד אחד שדיבר איתו סבל מאוטיזם. הוא היה שקט וביישן אבל הוא היה כל כך נרגש לדבר עם פו הדב שהוא התחיל לשאול אותו שאלות.

מורה מאיראן דואג לתלמידו החולה.

© אימגור

בתמונה תוכלו לראות ילד מאיראן החולה בסרטן והמורה שלו שמבקר אותו מדי יום בכדי ללמד אותו את הדברים שפספס בבית הספר. עבור מורה זה תפקידו הוא הכל.

ילד הביא "תולעת" קטנה הביתה.

© אימגור

כך התחיל הסיפור הלא שגרתי הזה. בהתחלה, הם אפילו רצו להחזיר אותו החוצה אך החליטו להחזיק אותו. תראו כמה הוא יפה עכשיו.

יש חתול גיבור על חדש באנאפה.

© goodnewsanimal.ru © vm / instagram.com / ekaterina_v_skazke

הוא הציל 6 גורים מקור ומרעב. הוא לא רק תפס עבורם עכברים, אלא גם שמר עליהם שיהיה להם חם ושיהיו נקיים. החתול הזה הוא גיבור, שמשמש כאמא שלהם.

מיליונר דואג לכל השכונה.

© NewYorkTimes

בשנת 1994 קיבל המיליונר האריס רוזן טלפון ממחוז אורנג'. המתקשר סיפר לאיש על קיומם של החיים בפארק טנג'לו. העיר הייתה מלאה בסמים. התושבים איבדו את כל התקווה על קיום חיים טובים.

כך קשר האריס את חייו עם פארק טנג'לו. הוא השקיע מעל 4 מיליון דולר בחינוך מקצועי למבוגרים, מערכות חינוך לגיל הרך וארגן מלגות. אחוז הילדים המסיימים את הלימודים גדל מ-25% ל-100% ורמת הפשיעה ירדה בכפול ממה שהייתה לפני.

פייב אומץ על ידי משפחה.

© בעלימה

הגור המסכן הזה היה בשיטפון והלך לאיבוד. למרבה המזל הוא חולץ והועבר לביתו על ידי משפחה. הם רק תכננו לקחת אותו לזמן קצר לפני שהם ימצאו בעלים חדשים, אך פייב היה כה נוח וחביב עד שהחליטו לשמור עליו לנצח.

האם ראית פעם דברים טובים כל כך לא צפויים לקרות? ספר לנו בתגובות כאן למטה.

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *