בדיקה זו מבוססת על פיזיוגנומיה, הנוהגת להעריך את אופיו או אישיותו של אדם מתוך המראה החיצוני שלו, במיוחד הפנים והגנוסטיקה ההתנהגותית כביכול. על פי שני ענפי הפסיכולוגיה הללו, ניתן לגלות הרבה אודות האישיות שלך רק על ידי התבוננות בפרצופים שאתה אוהב. הדבר היחיד שעלינו לעשות הוא להשוות בין תווי הפנים של אנשים בתצלומים לבין אישיותם.

אז בוא נצא לדרך!

מבין האנשים האלה, בחר את זה שנראה לך הכי אטרקטיבי וברר מה הבחירה שלך אומרת עליך. אל תמהר. רק תחשוב עם מי אתה באמת היית רוצה לדבר.

© depositphotos © depositphotos © depositphotos © depositphotos © depositphotos © depositphotos © depositphotos © depositphotos © depositphotos

1.

© depositphotos

אדם זה יעשה הכל כדי להיות מרוצה מהעבודה והמנוחה שלו. יש להם כוח רצון חזק – צורת שפתיהם מעידה על כך. הם מאוד רגילים ורגישים.

מי אנשים מסוג זה מושכים?

אנשים יצרניים ואסופים. אנשים עם כוח רצון חזק מושכים זה את זה ברמה תת-מודעת. אם מצאת את האדם הזה מושך, סביר להניח שגם אתה אדם חזק והחלטי.

2.

© depositphotos

הצורה הנחמדה של צידי האף מצביעה על כך שאדם זה מסוגל לעבור מסמרטוטים לעושר, נלחם בכל הנסיבות בדרכו. אנשים איטיים עם מזג מלנכולי או פלגמטי מפחדים מפרצופים כאלה. העיניים הבהירות מצביעות על כך שאדם זה הוא אינטליגנטי ביותר וצורת חיוכו פירושה שהוא יכול לעצור את רגשותיו.

מי אנשים מסוג זה מושכים?

לדברי פסיכולוגים, פרצופים כאלה מושכים אנשים רגועים ומהורהרים. אך שליטה עצמית לכאורה זו יכולה גם להעיד על מזג חזק ומכריע ורמה עמוקה של רגשנות.

3.

© depositphotos

אדם זה אמיץ, נלהב ודוחף. החלק העליון של האוזניים נמצא מעט מעל רמת הגבות – זה מעיד על אינטליגנציה גבוהה. הסנטר שהוא מאוד בולט וחד פירושו שאדם זה הוא אידיאליסטי ומצפוני. הם אוהבים לעשות דברים בלי להתמהמה.

מי אנשים מסוג זה מושכים?

אנשים אמיצים ורציניים. אדם חסר מחשבה לא יסתכן בהתמודדות עם אדם כזה. משמעות הבחירה הזו היא שיש לך אישיות חזקה, אולי קפדנית ועקשנית.

4.

© depositphotos

הסנטר בצורת הריבוע מעיד על מזג חזק וקשה בשילוב עם עקשנות ורצון. עיניים גדולות הן בדרך כלל סימן לרגישות עמוקה. השפתיים והקפלים מעידים על רגשנות, חוש הומור מעט מוזר וכהה ויחס רציני לחיים.

מי אנשים מסוג זה מושכים?

לדברי פסיכולוגים, אנשים חזקים ורגישים מושכים אליהם אנשים אדיבים וחמים המחפשים הגנה. זהו מקרה בו ניגודים מושכים ומישהו עם אופי חזק משתלב היטב עם מישהו חלש יותר. יחד הם יכולים ליצור צוות טוב.

5.

© depositphotos

אנשים שיש להם סנטר קטן הם בדרך כלל חסרי סבלנות, מוכנים לפגוש אותך באמצע הדרך, ויש להם אופי מתוק. הם יכולים להיות מגניבים וקלילים. קצה האף מעיד על גישה מאושרת לחיים. כשמדובר בצורת השפתיים, במצבים קריטיים, אנשים כאלה מתמודדים עם בעיות לבד ואינם זקוקים לעזרה חיצונית.

מי אנשים מסוג זה מושכים?

האנשים הקרים, השקטים והנוחים האלה מושכים אנשים בשני מקרים: או שאתה רגוע בדיוק כמו שהם או שאתה הפוך ורוצה לנצל את העובדה שלא סביר שהם לא יסכימו איתך. אז הבחירה שלך פירושה שאתה אדם ביישן, חזק ושקט בדיוק כמו האיש בתמונה, או שאתה טיפוס מניפולטיבי.

6.

© depositphotos

על פי פיזיונומיה, הצורה הסגלגלה החדה של הפנים מעידה על רגישות גבוהה וכישרון. מומחים מציינים גם שאנשים כאלה ערמומיים. הפה הגדול של האדם פירושו שהוא לא זהיר ואינו צפוי לפקפק בהחלטותיו.

מי אנשים מסוג זה מושכים?

סביר להניח שתפקידך קשור ביצירתיות או לפחות יש לך פוטנציאל יצירתי. אתה טוב לב ונוח בדיוק כמו הבחורה בתמונה. לדברי פסיכולוגים, אנשים עם אישיות קשה אינם יכולים למשוך את ההפך ולהפך. הרמות שלהם של "להיות קשה" צריכות להיות זהות בכדי לעורר אהדה.

ז.

© depositphotos

הגבות הארוכות והאחידות מעידות כי האיש הזה הוא אינטליגנטי. כל צורת הפנים מראה שאדם זה רגוע מאוד ואינו אוהב שום שינוי קיצוני. אדם זה נמצא בהרמוניה מושלמת עם העולם. יכול להיות שהוא אמן או מדען. האף הארוך בהרמוניה מושלמת עם העיניים, הפה והסנטר הוא אינדיקציה לאישיותם החזקה. קפלי nasolabial אומרים כי ייתכן שאדם זה עבר משהו קשה בעבר.

מי אנשים מסוג זה מושכים?

אנשים מסוג זה, לטענת פסיכולוגים ומומחים אחרים, אטרקטיביים מאוד באופן כללי. אבל אם בחרת באדם הזה, אנו חושבים שאתה די יצירתי וממש כמו האיש הזה, רגוע ובהרמוניה עם העולם. יכול להיות שגם אתה רחום.

8.

© depositphotos

האף הגדול הזה אומר שהאדם מודאג ממצבו הכלכלי וסביר להניח שהוא יאסוף דברים. הסנטר היחסי הוא סימן לאישיות עיקשת, נפש הגיונית וביטחון עצמי. השיניים הקדמיות הגדולות אומרות כי אדם זה נאלץ להתמודד עם ביישנות בילדותו. צורת שפתיהם פירושה שהם מסוגלים לשכנע אחרים ולהתרכז בפעילויות מעשיות.

מי אנשים מסוג זה מושכים?

אנשים פרגמטיים למדי שיודעים מה הם רוצים. כמו כן, גם אנשים אדיבים מאוד, שמחים, ונוחים. יש לך כוח רצון חזק כך שאתה לא צריך להסתגל לעולם ואפשר למצוא את קו ההתנהגות שלך כמעט בכל סיטואציה.

9.

© depositphotos

אנשים עם צורת פנים זו הם חביבים ושלווים. אנשים אלה אוהבים נוחות, אנשים טובים סביבם ואינם רוצים להיות מפורסמים. הסנטר הגדול והבולט מעיד על ביטחון עצמי וסיבולת גופנית טובה. הקפלים סביב הפה אומרים שאדם זה הוא רהוט ותקשורתי באופן טבעי. והגבות הקצרות מעידות שהוא קצת אימפולסיבי.

מי אנשים מסוג זה מושכים?

זהו מקרה בו אנשים דומים נמשכים זה לזה. אתה טוב לב, שליו ומצחיק. סביר להניח שאתה אוהב לתקשר ונהנה להיות בסביבת אנשים אחרים. אבל אולי אתה בעצם מעט ביישן ולא מאוד תקשורתי אבל מחפש חום וזו הסיבה שאהבת את התמונה הזו מלכתחילה.

האם התוצאות תואמות את המציאות שלך?

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *