אהבה היא באמת הרגשה מדהימה. היא יכולה לסנכרן את מקצב הלב של האוהבים, לעזור להם להקל על הכאב ולגרום להם להרגיש מאושרים. ומי היה מאמין שמתמטיקה יכולה לעזור לנו למצוא את כל זה. כמובן, אהבה מלאה ברגשות, התפתחויות בלתי צפויות ואירועים, וקשה להתכונן לפגישה עם אהוב ליבנו. אבל המתמטיקאית חנה פריי מסבירה כיצד לבחור את בן הזוג המושלם בעזרת נוסחה מיוחדת.

אנו מקווים שכולם ימצאו אהבה ואנחנו יותר משמחים לחלוק איתכם את הסוד כיצד לפגוש את אהוב לבכם לפני גיל 35.

נוסחה מתמטית לפגישה עם אהוב לבך

© שמש נצחית בראש צלול / פוקוס ללא רבב

מערכות יחסים רבות בעלות דפוסים מסוימים. משמעות הדבר היא שאנשים רבים מתנהגים באותו אופן. לדוגמה, 34% מהאנשים מחכים זמן רב מדי לפני שהם מחזיקים ידיים, יותר מאשר לנשק את אהובם. דפוסים מאפשרים למתמטיקאים למצוא נוסחאות שיכולות לגרום לכם להצליח יותר במהלך אירועים בלתי צפויים כמו התאהבות וחיפוש אחר בן הזוג האידיאלי. הנוסחה הזו עובדת בגלל משהו שנקרא תיאוריית העצירה האופטימלית – בעיקרון, בחירת הזמן הנכון לפעול, כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר.

© גאווה ודעות קדומות / תכונות מיקוד

תארי לעצמך שהיית רוצה להתחתן לפני גיל 35 והתחלת לצאת בגיל 15. על פי הנוסחה המתמטית הזו, אסור לך לשקול אף אחד למערכת יחסים רצינית לאורך כל החיים במהלך 37% מחיי הדייטים הראשונים שלך. אבל האדם שמגיע אחרי ה-37%, הוא אהוב ליבך האידיאלי שלך. אם מערכת היחסים הראשונה שלך מתרחשת בגיל 15, לא תתחילי לצאת עם מועמד מתאים אלא אחרי גיל 22.

© תמונות יום עבודה / פרמונט

כמובן שלשיטה זו יש סיכונים. בן הזוג האידיאלי שלך עשוי להיות ב-37% הראשונים, ותצטרכי לדחות אותו אם את עוקבת אחר המתמטיקה. או שבן הזוג הבא אחרי 37% הראשונים עשוי להיות לא טוב יותר ויכול להיות שתצטרכי לבלות איתו את חייך. אך בהתחשב בכך שנוסחה זו משמשת בטבע (למשל על ידי סוגים מסוימים של דגים), היא עובדת ותעזור לך להגדיל את הסיכוי למצוא את בן הזוג המושלם.

מדע להכרת אהבתך האמיתית

© חברים / NBC © חברים / NBC

ניתן לנתח את האישיות של הדייט שלכם על בסיס הדייקנות שלו. אנשים שמגיעים לפגישות בזמן הם יותר חושבים על אחרים ואוהבים לעקוב אחר תוכנית ברורה. ומי שמגיע מוקדם יותר הוא נוירוטי יותר, אך יחד עם זאת, הוא מבין ומרגיש טוב יותר את הרגשות של אחרים.

© Depositphotos.com © Depositphotos.com

אתם יכולים גם לשים לב לנעליו של בן זוגכם. על פי מחקרים, נעליים יכולות לספר הרבה על אדם ועל אישיותו. אנשים הנועלים נעליים נוחות הם אופטימיים ומוכנים לעזור לאחרים. ומי שמעדיף מגפי קרסול חושש משינויים ועלול להראות תוקפנות.

עוד כמה טיפים לאהבה של מתמטיקאים

© Blue Valentine / חברת ויינשטיין

חנה פריי אומרת שאם אתם מחפשים אהבה באינטרנט, עדיף שלא למקם את התמונות הטובות ביותר שלכם באתר היכרויות. אנו יודעים שזה נשמע מוזר, אבל מתמטיקה מסבירה את הכל. מסתבר שאדם שהאטרקטיביות שלו מוערכת על ידי כולם תהיה פחות מוצלחת ותבריח מועמדים רבים. אדם שלא מסתיר את התכונות הבלתי אטרקטיביות שלו ומראה פגיעות ומגוון בכל הקשור למראה שלו, יהיה פופולרי יותר באתר.

© אמש / Gaumont

ואם כבר פגשתם את אהובכם והתחתנת איתם, עדיף להפסיק לשתוק על חוסר האומללות שלכם. לאותם זוגות הדנים ומנסים להבין את הסוגיות במערכת היחסים, ולאלו שמדברים על חוסר שביעות רצונם והדברים הפוגעים בהם יש סיכוי נמוך יותר להתגרש. שיפור הנישואין ועבודה עליהם יכולים לעזור במניעת גירושין.

האם פגשתם כבר את אהבתכם האמיתית? איך זה קרה? ספרו את הסיפור שלכם בתגובות.

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *