לפעמים הבנת נשים הופכת למשימה מעייפת מכיוון שה"כן" הקפדני שלהן עשוי בעצם אומר "לא", בעוד ש"לא" בטוח "יכול להיות" כן. על מנת להבין את הסתירות הללו וללמוד להבין טוב יותר את בנות המין היפה, החלטנו להתעמק במעמקי דעתן.

1. "כשמסתכלים עלי"

© eastnews

אנחנו, נשים אוהבות את זה כשאנשים בוחנים אותנו. לדוגמא, כאשר אנו לובשות את השמלה האהובה עלינו עם שיערנו בצורה מושלמת, אנו הולכות בביטחון ברחוב, ואנחנו אוהבות שגברים מסתכלים עלינו שוב, לראות איזה יפות אנחנו. אנחנו אפילו אוהבות את השריקה המעצבנת הזו מהרכב החולף, במידה מסוימת. כל אלה מגבירים את ההערכה העצמית שלנו ומבטיחים חיוך על הפנים.

2. "כשנשים אחרות מקנאות בי"

© eastnews

אף אחת מאיתנו לא אוהבת את זה כשנשים אחרות מסתכלות על הגבר שלנו. אז בדיוק מופיעים רגשות של רכושנות וקנאה. מצד שני, אי שם בעומק הנשמה כל אחת מאיתנו מתלהבת כשאנחנו רואות מבטים של הערצה מאנשים אחרים. ממש כמו ילדות קטנות, אנחנו רוצים לבלוט ולהגיד "כן, הבחור המגניב הזה איתי!"

3. "כשחבר'ה מפלרטטים איתי"

© eastnews

ברוב המצבים, נשים רואות בפלירטוט משחק לא מזיק. דברים כמו חיוך מבריסטה נאה בבית הקפה שליד ביתך, מחמאה של עמית ושאר דברים קטנים לא מחייבים עוזרים לנו להרגיש מושכות, כמו גם לשפר את מצב הרוח שלנו.

4. "כשגברים נלחמים בשבילי"

© eastnews

כמובן, כל אחת מאיתנו תגיד שהחבר שלהן מטופש מכיוון שהוא הסתבך בקטטה. ואנחנו נמשיך וננסה להוכיח שאפשר לפתור כל בעיה רק על ידי דיבור. אבל אם יש אדם שיכור שמנסה לגעת בנו והאיש שלנו רוצה להגן עלינו מפניו, אנו נרגיש כבוד ונהיה מרוצות במיוחד. ממש כמו בסרטים, ברגעים האלה נרגיש כמו נסיכה שבירה שניצלה על ידי גיבור-על אמיתי.

5. "כשגבר לא צריך לחשוב יותר מדי על כסף"

© eastnews

רובנו מסוגלות לקנות טלפון חדש או לשלם עבור עצמנו במסעדה, אך זה לא שולל את העובדה שאנחנו אוהבות את זה כשגבר מרוויח כסף טוב. והסיבה לא נוגעת לכסף, או לאחזקת מכונית או חליפה יקרים, אבל זה בהתנהגותם – גברים שהתפרנסו בעצמם מתנהגים אחרת. הם בטוחים, רגועים ועצמאיים יותר. וכמובן שאנחנו אוהבות כשהוא בא לאסוף אותנו מהעבודה או אם הוא מתקשר למונית כשנהיה מאוחר, במקום לבקש מאיתנו לנסוע באוטובוס כדי לחסוך כסף.

6. "כשאני מקבלת משהו בחינם"

© eastnews

כולנו אוהבים להשיג משהו בחינם ללא קשר למין שלנו. ונשים אינן יוצאות דופן. אנחנו אוהבות לקבל "מחמאות" בחינם כמו קוקטיילים בברים מגבר 'מאותו השולחן' או הנחות שניתנות במיוחד 'בשביל יופי שכזה' בסופרמרקט. לא משנה איך נראה נותן המחמאות – זו רק דרך נוספת לאשר את האטרקטיביות שלנו.

7. "כשגבר מתנהג באומץ"

© eastnews

בחורים רעים תמיד טרנדיים. עם זאת, מעל גיל מסוים אנו מפסיקות להעדיף את אלה שמעשנים מאחורי חצר בית הספר ובמקום זאת מחפשות גברים נועזים. סוג זה של גבר הוא נקודת תורפה עבור כל הנשים. אנחנו אוהבות כשהוא לא חושש לעשות את הצעד הראשון וכשהוא בטוח בעצמו ובמעשיו. אין חוקים בשבילו – רק יעדים שהוא פונה אליהם.

8. "כשיש לי שני מעריצים בו זמנית"

© eastnews

בכנות, אנו אוהבות שיהיו כמה שיותר מחזרים- כמה שיותר, יותר טוב. זה לא אומר שאנחנו מנהלות מערכות יחסים רומנטיות עם כולם בו זמנית – אנחנו רק צריכות לדעת שמלבד הגבר שלנו, אנשים אחרים חושבים שאנחנו גם מושכות. כשאישה חשה במבטים מתפעלים ושומעת מחמאות, היא פורחת. זה הטבע שלנו.

9. "כשגבר מקפיד על כללים מיושנים"

© eastnews

זו כבר המאה ה -21: אנשים הפסיקו לשים לב למי שנכנס למעלית תחילה ואוכלים המבורגרים עם הידיים, לאחר ששכחו מסכינים ומזלגות. אבל נשים עדיין אוהבות את אותם גברים ייחודיים עם נימוסים. הם פותחים לנו דלתות, שולפים את הכיסאות שלנו במסעדות ועוזרים לנו ללבוש את המעילים. אלה כללים מיושנים שעוזרים לנו להרגיש כמו אשה אמיתית. יתכן שהגיע הזמן להכניס גברים אלה לרשימת המינים בסכנת הכחדה מכיוון שהם הפכו נדירים מאוד בעולם המודרני.

האם אתן מסכימות עם רשימה זו? האם יש עוד משהו שתרצו להוסיף? ספרו לנו מה אתן אוהבות, אך מתקשות להודות בתגובות.

תמונות מזרחה

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *